2018-12-03
Zmywarko-wyparzarki, które postawisz za barem

Czym charakteryzują się zmywarko-wyparzarki barowe?

Zmywarko-wyparzarki, które ułatwią pracę osobom serwującym ciepłe i zimne napoje, jak kawę, czy drinki, to urządzenia barowe. Z powodzeniem postawisz je pod blatem za barem. W efekcie staną się jednym z lepszych przyjaciół barmana i baristy. 

Już sama nazwa wskazuje, że są to urządzenia przeznaczone do wsparcia pracy za barem. Dzięki takiemu wsparciu barman nie musi wychodzić z za lady barowej i jest do dyspozycji gościa non stop.  

Myją, ale i dezynfekują, używając dedykowanych do tego specjalnych środków myjących i nabłyszczających. Dzięki nim uzyskujesz czyste naczynia gotowe w każdej chwili do serwowania kolejnych zamówień oraz barmana czy baristę do dyspozycji gościa zawsze w tym momencie kiedy jest tylko potrzebny.  

Zmywarko-wyparzarki barowe są najmniejsze spośród profesjonalnych zmywarek. Wynika to z potrzeb, jakie realizują w przestrzeni w miejscu przeznaczenia. Niewielkie gabaryty nie oznaczają jednak, że użyjesz ich tylko w małej gastronomii. Równie dobrze sprawdzą się za barem w lokalu o charakterze muzyczno-rozrywkowym, gdzie nie serwujesz posiłków, jak również są doskonałym wsparciem dla pracy barmanów w klasycznej restauracji, gdzie mycie szkła barowego i talerzy we wspólnej zmywalni nie jest najlepszym rozwiązaniem. 
Źródło zdjęć: Stalgast.com

Nadają się do małej, średniej, jak i dużej gastronomii. Zrealizujesz dzięki nim wszelkie drobne zamówienia "przy ladzie". Zaoszczędzisz na zużyciu wody i energii elektrycznej , ale przede wszystkim na czasie pracowników, a nade wszystko klientów. Długość oczekiwania na posiłek i jakość otrzymanego zamówienia to dwa główne powody, dla których wraca się do lokalu i... poleca go znajomym.

Pomyśl, jedna mała profesjonalna zmywarka, a tyle korzyści!

Więcej danych technicznych o profesjonalnych zmywarkach barowych

Zmywarko-wyparzarka do szkła, w zależności od modelu, jaki będzie pasował do Twoich potrzeb, może mieć szereg funkcji. Przykładowo posiada programy tylko do mycia oraz z opcją wyparzania. Ma wbudowane dozowniki płynu myjącego i nabłyszczającego. Jest sterowana elektromechanicznie.

Urządzenie wykorzystasz do mycia szkła, porcelany oraz talerzyków takich, jak podstawki, czy naczynia deserowe, o wysokości max 25 lub 30 cm. Wydajność to nawet 30 koszy w ciągu godziny zegarowej. Bardzo krótki cykl mycia 120 lub 180 sekund. Zużycie wody to tylko 2,4 litra w jednym cyklu. Wymiary kosza to np. 40x40 lub 35x35 cm.

Profesjonalna zmywarka skonstruowana jest ze stali nierdzewnej. To trwały materiał, łatwy w utrzymaniu czystości, odporny na wysokie temperatury, wilgotność, parę itd.  Jest idealna do profesjonalnej kuchni.

Nie ma lokalu, bez zespołu. Profesjonalna zmywarka barowa ułatwia pracę bariście i barmanowi. Pomaga mu szybciej zrealizować zamówienie na kawę lub drinka. Jest wygodna w użyciu, dzięki np. ergonomicznym uchwytom i intuicyjnej obsłudze. Dzięki temu u klienta punktuje Twój pracownik, w efekcie także miejsce, które prowadzisz.

KOMENTARZE

  1. w dniu 2019-01-03 o godzinie 12:23:19 Autor napisał:

    testlkasjd lkasjd laksjd laksj dlaksj dlaskj dlaskj dlaskj dlaskj lkdjhf lasdjkh lasdjkhlkadjfhladkj hfladkjhf lakdjhflkajdhf lkajdhflkajdhf lkjdhf

  2. w dniu 2019-01-03 o godzinie 11:29:51 Gutek napisał:

    mój komentarz